Бояться навіть один одного! У всіх на очах: Лукашенко та Путін зганьбилися! Диктатори йдуть на дно!

У Москві відбувся саміт Організації договору про колективну безпеку. Фактично Кремль намагався показати, що нібито є альтернатива НАТО, однак жодного рішення там не було ухвалено.

Про це 24 каналу повідомив політолог Олександр Антонюк. Він підкреслив, що країни, що входять до цього союзу, абсолютно не довіряють одна одній.

За словами політолога, під час зустрічі країни-члени ОДКБ не змогли ухвалити жодного рішення, саме через недовіру одна до одної. Він помітив, що хворе нарешті вилізло на поверхню.

Ключовий момент побудови будь-якого союзу – це довіра. Водночас, вони так боялися один одного, що накривали склянки, щоб туди не плюнули. З цього все й починається, диявол криється у дрібницях, – наголосив Антонюк.

Політолог наголосив, що це дуже хороша новина як для України, так і для світу. Тобто стає зрозумілим, що Організація договору про колективну безпеку фактично перетворюється на формальність.

Антонюк наголосив, що зараз жодна свідома країна, навіть менш свідома (наприклад, Білорусь зі своїм псевдопрезидентом Олександром Лукашенком), не захоче втягуватися у цю третю світову війну, яку розв’язав Кремль. За його словами, всі чудово розуміють, що для Росії настає період фінішу.

Ставити якісь свої майбутні інтереси та додатково потрапляти під санкції країни точно не захочуть. Саме тому зараз ОДКБ не могло ухвалити жодного рішення, – пояснив політолог.

Водночас у країн-членів Організації договору про колективну безпеку залишається лише один варіант. За його словами, найкраще, що вони можуть зробити – це, нарешті, саморозпуститися.

Нагадаємо, Володимир Путін та Олександр Лукашенко намагалися розповідати небилиці іншим країнам-союзницям.

Крім того, самопроголошений президент Білорусі Лукашенко сказав маразматичну заяву, що Україну нібито хоче захопити Польща. Тому він сказав, що країнам-членам ОДКБ необхідно згуртуватися, оскільки вже завтра їх може просто не стати.

Також Володимир Путін заявив, що тему війни в Україні на саміті обговорять у закритому режимі. Він пообіцяв країнам-членам докладно поінформувати їх про “спецоперацію” у нашій державі.

Глава Кремля вже анонсував нові спільні військові навчання із країнами, що входять до ОДКБ. Наголошується, що їх проводитимуть восени цього року.

Володимир Путін повідомив, що кількість військових навчань збільшуватиметься. До осені заплановано провести спільні навчання у Казахстані, Киргизстані та Таджикистані, що входять до ОДКБ.

Країни займатимуться питаннями оснащення колективних сил ОДКБ сучасним озброєнням, підвищенням оперативної сумісності їхніх військових контингентів, а також покращенням злагодженості спільних дій військових структур, – заявив кремлівський диктатор.

ОДКБ намагається створити “нове” НАТО, при цьому не використовуючи демократичні цінності та не маючи вимог до країн-кандидатів для вступу. Загалом Організація договору про колективну безпеку – це ще один засіб відновлення впливу Росії на пострадянському просторі.

Саме ОДКБ надала військову “допомогу” владі Казахстану на початку 2022 року через масові антивладні протести.

Джерело:korupciya.com

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *