Терміново! Одразу після переговорів з Путіним! Напруженість на кордоні з Білоруссю!

Що б не говорили, про участь Білорусі у війні, та певна напруженість на кордоні досі залишається. Там все ще залишаються активними білоруські військові.

Дедалі більше помічають певні “зміни” і мешканці прикордоння.

От до прикладу, мешканець білоруського Гомеля розповідав, що на трасі “Гомель – Чернігів” за 2 кілометри до кордону з Україною поставили БТРи та парапети. Насипали піску та возили його самоскидами.

За словами білоруса, також поставили блокпости, зведені з бетонних блоків, які можна проїхати лише “змійкою”. У тих, хто їде до білоруських прикордонних сіл, ДАІ перевіряють документи.

За словами жителя, один чоловік їхав біля Гомеля, у нього перевірили документи. Військові позначили себе червоною стрічкою.

Водночас, за розповідями жінки з Лоївського району, біля кількох місць біля сіл Барщука та Прокісель донедавна були замасковані танки, тобто “прикопані”. Але вже їх забрали.

До того ж, мама білоруського військового зазначила, що її син, який служить у Слонімській механізованій бригаді, більше місяця провів на кордоні з Україною у її складі. Тепер військові повернулися до пункту постійної дислокації. Їх замінили Силі спеціальних операцій.

Що повідомляють у генштабі Білорусі

По державному телебаченню перший заступник начальника генштабу збройних сил Білорусі Ігор Кароль розповідав білорусам про так звані можливі загрози з боку України та НАТО. Мовляв, можуть бути провокації на кордоні.

Той залякував уже звичними і більш схожими до Кремля наративами. Наче у Середземному морі та Балтії вже створили ударну групу крилатих ракет. А то ж не зброя для оборони, а для нападу. Їхня дальність може сягнути й Білорусі.

Також розповідав чиновник й про нібито батальйонні тактичні групи на кордоні. А “такого ж ще ніколи не було”. Водночас, зауважив, що вони буцімто лише на полігонах поблизу Білорусі. Але вже готові, укомплектовані й можуть діяти за призначенням. Яким саме, той не уточнив.

До того ж, чиновник з білоруського генштабу навіть цифри назвав. Звісно, тут американські контрбатарейні станції, як вони люблять всюди бачити сліди США. Мовляв, а Україна взагалі “зосередила біля кордону з Білоруссю близько 10 тисяч військових біля Рівного”.

Повідомляє також, що ті нібито озброєні до зубів і готові на провокації.

джерело:korupciya

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *