Заткнулuся всі а у «Слуг» колінки почали труситись. Марина Порошенко прийшла у ВР. Від її вчинку прозріли всі (відео)

Марина Порошенко: Лідер опозиції, який відновив українську армію, виборов безвіз, відстоював демократію та рух до Європи — не є зрадником.

Лідерка «Європейської Солідарності» в місті Києві Марина Порошенко закликала об’єднатися всі фракції Київради та підтримати звернення до Верховної Ради, президента та Офісу Генпрокурора щодо недопущення політичного переслідування Петра Порошенка. Вона наголосила – саме 5-й Президент стояв на захисті демократичних процесів у нашій державі і звинувачення у державній зраді є абсолютно нікчемними і безпідставними.

«Я вдячна долі, яка подарувала мені можливість бути присутньою при створенні історії України. Всі пам’ятають, як ми отримали безвіз. Сьогодні всі цим користаються, але чомусь забули чиє це досягнення. Чомусь всі забули, як ми створювали разом потужну українську армію, яка зараз нам дає можливість сидіти в цій залі і бути опонентами один одному. Чомусь ми забули, як разом боролися за те, щоб в Україні говорили українською мовою – ЗМІ, телебачення, радіо. Як ми в Конституції закріпили європейські прагнення та рух до НАТО. Хіба може бути зрадником людина, яка це все зробила за 5 років?», — наголосила Марина Порошенко.

Вона підкреслила, всі хто тихо радіють політичному переслідуванню Петра Порошенка – самі є зрадниками, адже діють на догоду Кремлю.Видеоплеер00:0003:31

«Хто проти цього звернення – він зрадник. Поставте самі собі питання: тоді на яку країну працюєте і інтереси якої країни захищаєте? Може, вони працюють на нашого ворога. Може, вони засланці Путіна і п’ятої колони?», — запитує Марина Порошенко.

Наостанок лідерка «Європейської Солідарності» в місті Києві закликала: «Давайте бути відповідальними за долю держави та долю Києва! Разом виступимо проти політичного переслідування лідера опозиції!»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *