Щойно! Разом до перемоги – США пообіцяли: підтримка до кінця. Скоро переможемо!

Після таємного візиту до Києва та тригодинної зустрічі з президентом Володимиром Зеленським спікерка Палати представників США Ненсі Пелосі пообіцяла надати широку економічну, військову та гуманітарну підтримку уряду України, заявивши, що Сполучені Штати будуть стояти зі своїм союзником, доки росія не буде переможена.

Про це пише The New York Times.

Проводячи паралелі з американською революцією, коментарі пані Пелосі, яка очолювала делегацію законодавців-демократів в Києв, відображали чудову еволюцію американської політики щодо боротьби України проти російської агресії, оскільки війна демонструє ознаки переростання в затяжний конфлікт.

«Америка стоятиме з Україною, поки перемога не буде здобута», – сказала пані Пелосі в неділю на прес-конференції в Жешуві, використовуючи фразу, яку підтримали інші депутати в делегації.

Спікер Палати представників наполягала на тому, що Сполучені Штати не злякають погрози з боку кремля.

«Не дозоляйте хуліганам з вас знущатися», — сказала пані Пелосі.

Адміністрація Байдена все більше відкидає побоювання, які дехто висловлював на початку війни, що занадто велика американська допомога Україні загрожувала прямому конфлікту з президентом росії володимиром путіним.

Її візит відбувся лише через тиждень після того, як держсекретар Ентоні Блінкен та міністр оборони Ллойд Остін відвідали Київ, після чого пан Остін сказав, що Сполучені Штати хочуть бачити російських військових не лише переможеними в Україні, але й ослабленими до такого стану, щоб вони більше не становили загрози для своїх сусідів.

У четвер президент Байден закликав Конгрес надати 33 мільярди доларів додаткової військової та економічної допомоги Україні, що стало значним збільшенням підтримки з боку Сполучених Штатів.

Представник Нью-Йорка Грегорі В. Мікс, голова комітету із закордонних справ, заявив, що Сполучені Штати працюватимуть з союзниками над удосконаленням і розширенням санкцій, щоб посилити тиск на москву.

«Нічого не зменшиться, — сказав він, — усе буде збільшуватися».

Представник з Каліфорнії Адам Б. Шифф, голова комітету з розвідки, сказав, що він «захоплений тим, чого змогли досягти українці», відбиваючи спроби росії захопити Київ.

Пані Пелосі була зворушена зустріччю з президентом України й описала їхню тригодинну зустріч як «чудовий майстер-клас з лідерства».

Джерело:korupciya.com

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *